Služby

 

V dnešní hektické době se může přihodit, že i sebelepší psí páníček nemůže svého čtyřnohého miláčka venčit tak často, jak by bylo potřeba. Když se tak přece jen stane a Vy nemůžete pejska vyvenčit, jsou tu pro Vás naši venčitelé, kteří se za Vás venčení rádi ujmou. Venčitel či psí chůva se za Vás postará o venčení psa, když je třeba a pohlídají ho, aby nebyl doma sám a netropil neplechu. 

 

Venčení pejsků Nabízíme pravidelné i nepravidelné venčení Vašich pejsků. Ve stanovenou dobu od Vás nebo za Vaší nepřítomnosti vyzvedneme pejska a vyvenčíme ho ve vašem okolí po stanovenou dobu. Pejsky venčí  většinou studenti vysokých škol se vztahem ke psům a se zkušeností s venčením. Před prvním venčením se venčitel za Vaší přítomnosti seznámí s pejskem, sepíšou se potřebná potvrzení o převzetí klíčů od domácnosti, když nebudete doma, a už se nemusíte o Vašeho čtyřnohého kamaráda bát. Bude v dobrých rukou.

Hlídání pejsků Udělejte radost svým čtyřnohým mazlíčkům a domluvte jim hlídání, když Vy s ním nemůžete být. Pejska vezmeme na procházku, vykoupat se nebo pokud je potřeba, vezmeme pejska na očkování či stříhání drápků. Můžeme dělat společnost Vašemu pejskovi v době, kdy jste v práci, na dovolené. Postaráme se o něj v době Vaší nepřítomnosti. Buď ve Vaší domácnosti, nebo u našich venčitelů. Nabízíme hlídání v domácím prostředí, žádný psí hotel. U psí chůvy jsou většinou maximálně 3 psy pohromadě, vše záleží na pejscích a Vašich požadavcích. Váš pejsek může být u psí chůvy jak v bytě tak v domě se zahradou. Vyhovíme všem požadavkům.

 

 


Kontakt

Bc. Iveta Dočkalová (Votrubcová)

Sinkulova 34
Praha 4 - Podolí
14700


tel: 724 715 774


Anketa

Kdo je Váš domácí mazlíček?

Pejsek
31%
1 375

Kočka
42%
1 900

Ostatní domácí mazlíčci
27%
1 223

Celkový počet hlasů: 4498


Aktuality

V této rubrice nejsou žádné články.