Hlídání pejsků

Udělejte radost svým čtyřnohým mazlíčkům a domluvte jim hlídání, když Vy s ním nemůžete být. Pejska vezmeme na procházku, vykoupat se nebo pokud je potřeba, vezmeme pejska na očkování či stříhání drápků. Můžeme dělat společnost Vašemu pejskovi v době, kdy jste v práci, na dovolené. Postaráme se o něj v době Vaší nepřítomnosti. Buď ve Vaší domácnosti, nebo u venčitele.

Hlídání může být krátkodobé od 30 minut po předchozím venčení nebo celý den (cca 10 hodin), ale i dlouhodobé (například týden, při Vaší zahraniční dovolené). Pejsci mají stálou 24h společnost, láskyplnou péči a pohodové prostředí buď u Vás v domácnosti, kde jsou doma a nejsou pak v takovém stresu, že s nimi nejste nebo u psí chůvy doma.  Několikrát za den jsou venčeni, jak jsou navyknutí od Vás. Pejsci nejsou nikdy ponecháni o samotě, celý den i noc jsou v přítomnosti zkušených chovatelů.

Nenabízíme hlídání psů typu psí školka nebo psí hotel s umístěním v kotci. Pejsci bydlí v domě nebo bytě psí chůvy, když se snesou s ostatními pejsky, mohou být maximálně 3 pejsci u jedné chůvy (v případě více psů od jedné majitelky je samozřejmé, že budou pejsci pohromadě).
 

 


Kontakt

Bc. Iveta Dočkalová (Votrubcová)

Sinkulova 34
Praha 4 - Podolí
14700


tel: 724 715 774


Anketa

Kdo je Váš domácí mazlíček?

Pejsek
31%
1 630

Kočka
41%
2 134

Ostatní domácí mazlíčci
28%
1 477

Celkový počet hlasů: 5241


Aktuality

V této rubrice nejsou žádné články.